O blogu

„Będę nazywał cię aniołem… Moją Angel” – słyszy zaraz po przebudzeniu. Nie ma pojęcia, gdzie jest, chociaż czuje, że świat, który znała kiedyś, wyglądał zupełnie inaczej. Pozbawiona wspomnień, zdana na opiekę oraz zapewnienia tajemniczego Shadowa, próbuje odnaleźć się w świecie wiecznej nocy, w którym nigdy nie nadchodzi poranek.
Angel wie o sobie tylko tyle, że umarła – i że własnoręcznie zakończyła swoje życie. Z czasem zapomnienie staje się zbyt uciążliwe, a dziewczyna coraz mniej ufa swojemu towarzyszowi. Zdeterminowana, decyduje się za wszelką cenę rozwikłać tajemnicę własnej śmierci.
Pomysł na tę historię pojawił się nie tak dawno temu. To swego rodzaju efekt mojego nowego zamiłowania – licznych horrorów, które w ostatnim czasie obejrzałam bądź ograłam samodzielnie. Jednemu z nich – właśnie „Blank Dream” – zawdzięczam tytuł i największą inspirację, chociaż sama fabuła będzie zupełnie inna. Mogę obiecać wiele niedopowiedzeń, nierealnych sytuacji i pojawienie się pytań, które powinny znaleźć odpowiedzi wraz ze stopniowym dążeniem do zakończenia.
Blog powstał jeszcze w grudniu 2016, celem zarezerwowania adresu i uporządkowania wszystkiego, co niezbędne. Oficjalne rozpoczęcie nastąpiło 15 lutego 2017, wraz z pojawieniem się prologu. Wszelakie wydarzenia, postaci i miejsca, są tylko i wyłącznie wytworem mojej wyobraźni.

O autorce

Piszę odkąd pamiętam, chociaż nie jestem pewna kiedy i jak się to zaczęło. Nie ma dnia, żebym nie naskrobała przynajmniej kilku linijek, jeśli nie całego rozdziału – również wtedy, gdy czas i wena nie zawsze pozwalają, bym publikowała w takim natężeniu, jak mogłabym tego oczekiwać. Prowadzę kilka historii, w większości fan fiction, i wciąż mam pomysły na nowe. Pomimo zamiłowania do informatyki, zwłaszcza kreowania stron internetowych, to właśnie z pisaniem – moją jedyną prawdziwą miłością i hobby – wiążę swoją przyszłość.
Uwielbiam muzykę, zwłaszcza metal symfoniczny i gothic; to właśnie przy takich kawałkach powstaje znamienita większość moich rozdziałów, chociaż jestem otwarta na wszelakie gatunki muzyczne. Chociaż jestem osobą nieśmiałą i na swój sposób zimną, chętnie nawiązuję nowe znajomości, więc śmiało można do mnie pisać – ja nie gryzę!
W sieci łatwo znaleźć mnie pod pseudonimem Nessa, chociaż naprawdę mam na imię Justyna. Aktualnie moją twórczość można znaleźć tutaj – na blogu autorskim, gdzie znajdują się zarówno informacje na temat aktualnie prowadzonych opowiadań, jak i tych zakończonych czy planowanych na przyszłość.
 Mam również zaszczyt należeć do administracji Katalogu Opowiadań o Wampirach oraz Księgi Baśni, które serdeczne polecam!
Gdyby ktoś chciał się ze mną skontaktować, zapraszam:

GG: 4053520
E-mail: justyna1062@op.pl
Blog autorski: after-we-fall

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz